Nieuws

Nederlands Kamerkoor in Concerthuis Radio 4

Nederlands Kamerkoor in Concerthuis Radio 4

09.09.2011

Sinds 1 september 2011 is Risto Joost officieel onze chef-dirigent. Het Radio 4 Concerthuis wijdt daarom vanaf vandaag tot en met dinsdag 13 september de Vocale muziekzaal geheel aan het Nederlands Kamerkoor.

Speciaal voor deze gelegenheid zijn twee concerten toegevoegd aan het Concerthuis, die het Nederlands Kamerkoor vorig seizoen met Risto Joost heeft opgenomen: het programma Pärt en Palestrina (recent ook op cd verschenen) en Uit de bibliotheek van Brahms, met de mooiste oude muziek uit de privécollectie van deze componist.

Klik hier om deze concerten te beluisteren in het Concerthuis van Radio 4.
Na dinsdag zijn deze concerten nog drie maanden via deze link te vinden in algemene vocale muziekzaal van het Concerthuis.

Het eerste project dat Risto Joost dit seizoen als chef bij ons zal dirigeren is met de Vespers van Rachmaninoff in november. Wij zien ernaar uit!

Share |

Overzicht

Maak een selectie

Filter op maand