Organisation

Tido Visser, managing director

info@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3020

 

Janneke Godschalk, business manager

janneke.godschalk@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Annelot Rijkaart, producer

annelot.rijkaart@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Sanne van den Brink, relationship manager

sanne.vandenbrink@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Ines Beyer, officemanager

ines.beyer@nederlandskamerkoor.nl | 030 – 230 30 20

 

Pauline Hunse, marketingmanager

pauline.hunse@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Lizet Spijker, coordinator education

lizet.spijker@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Margriet Stok, relations

margriet.stok@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Iris van ‘t Veer, librarian

iris.vantveer@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 26

 

 Jasper Schweppe, artistic coordinator

jasper.schweppe@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 25

 

Anna Kesler, advisor development

anna.kesler@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Eline Langejan, audience services

eline.langejan@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Sophie Dinglinger, intern production

productie@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 27

 

Gerline van Lieburg, intern marketing

publiciteit@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Jan ZWJan Mevius, volunteer

 

 

 

Raad van Toezicht

Julienne Straatman, voorzitter

 

 

Huibrecht Bos

 

 

Saskia Laseur

 

 

Olivier Sueur

 

 

Gastheren en -vrouwen

Jeroen Berg
Christiaan den Dekker
Arjanne Donswijk-Bruggeman
Frieda Gustavs
Erik Laarman
Kirsten Pennings
Eva Terpstra
Ruben Timmer
Rosalie Zwart

Want to stay informed? Receive the monthly newsletter with concerts, news, videos and more...