Organisation

Tido Visser, managing director

info@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3020

 

Janneke Godschalk, business manager

janneke.godschalk@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Annelot Rijkaart, producer

annelot.rijkaart@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Sanne van den Brink, relationship manager

sanne.vandenbrink@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Minke van der Stelt, officemanager

minke.vanderstelt@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Joost Verheggen, marketeer

joost.verheggen@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Lizet Spijker, manager education/participation & business assistant

lizet.spijker@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Margriet Stok, relations

margriet.stok@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Iris van ‘t Veer, librarian

iris.vantveer@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 26

Jasper Schweppe, artistic coordinator

jasper.schweppe@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 25

 

Volunteers

Jan Mevius

Cora de Jong

 


Board of Trustees

Julienne Straatman, voorzitter

 

 

Huibrecht Bos

 

 

Saskia Laseur

 

 

Olivier Sueur

 

 

Hosts

Christiaan den Dekker
Frieda Gustavs
Kirsten Pennings
Ruben Timmer
Rosalie Zwart
Gerline van Lieburg
Nicky Wunderlich
Wim Koevoets
Anna Niessen
Heidi de Wit
Suzanne Ossewaarde