Organisatie

Tido Visser, algemeen directeur

info@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3020

 

Janneke Godschalk, zakelijk leider

janneke.godschalk@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Annelot Rijkaart, productieleider

annelot.rijkaart@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Jettie Nijenhuis, marketingmanager

jettie.nijenhuis@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Lizet Spijker, coördinator educatie en officemanager

lizet.spijker@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Margriet Stok, relatiemedewerker

margriet.stok@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3027

 

Iris van ’t Veer, bibliothecaris

iris.vantveer@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 26

 

 Jasper Schweppe, artistiek coördinator

jasper.schweppe@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 25

 

Anna Kesler, adviseur development

anna.kesler@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Eline Langejan, publieksservice en stagiaire productie

productie@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Pauline Hunse, marketing

pauline.hunse@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Jasper de Leve, stagiair marketing

publiciteit@nederlandskamerkoor.nl | 030-230 30 20

 

Jan ZWJan Mevius, vrijwilliger

 

 

Raad van Toezicht

Julienne Straatman, voorzitter

 

 

Huibrecht Bos

 

 

Saskia Laseur

 

 

Olivier Sueur

 

 

Gastheren en -vrouwen

Jeroen Berg
Christiaan den Dekker
Arjanne Donswijk-Bruggeman
Frieda Gustavs
Erik Laarman
Kirsten Pennings
Eva Terpstra
Ruben Timmer
Rosalie Zwart

Op de hoogte blijven? Ontvang maandelijks concertinformatie, filmpjes, nieuws en meer…