Organisatie

algemeen directeur
Tido Visser
030 – 230 30 20

zakelijk leider
Janneke Godschalk
030 – 230 30 23

productie
Annelot Rijkaart productieleider
Charlotte van Roijen productiestagiaire
030 – 230 30 20

relatiebeheer
Sanne van den Brink relatiemanager
Margriet Stok relatiemedewerker 
030 230 30 24

officemanager
Minke van der Stelt
030 – 230 30 20

marketeer
Joost Verheggen
030 – 230 30 22

talentontwikkeling en participatie
(vac.) manager talentontwikkeling/participatie
Rosalie Zwart educatiemedewerker
030 – 230 30 27

bibliothecaris
Iris van ’t Veer
030 – 230 30 26

artistiek coördinator
Jasper Schweppe
030 – 230 30 27

vrijwilligers
Jan Mevius
Cora de Jong

 

Raad van Toezicht

Julienne Straatman, voorzitter
Nevenfuncties Julienne C. B. Straatman
Voorzitter Raad van Toezicht Stichting Vocaal Talent Nederland/Nationale Koren
Voorzitter bestuur Stichting Toscata
Voorzitter Bestuur Stichting Geef om Cultuur
Voorzitter Bestuur Stichting Artertainment
Vice – voorzitter Bestuur Stichting Award Cellobiënnale Amsterdam
Lid Bestuur Nederlandse Dansdagen
Lid Raad van Advies Weekend Academie
Lid Comité van Aanbeveling stichting Unda
Lid redactieraad alumnimagazine Illuster Universiteit Utrecht


Huibrecht Bos
Nevenfuncties J.H. Bos
Voorzitter Raad van Toezicht Stichting Confessioneel Onderwijs Leiden
Lid Raad van Toezicht Stichting Kiljanpad
Voorzitter Stichting cognitief talent
Voorzitter Stichting Stadspodia Fonds Leiden
Lid Raad van Toezicht Stichting Kazemat A te Maastricht




Saskia Laseur
Nevenfuncties Saskia Laseur
Lid van Bestuur Stichting Meer Muziek in de Klas
Lid bestuur Stichting Cello Biënnale Amsterdam (niet uitvoerend bestuurder)
Lid Raad van Commissarissen Amsterdam 1012Inc N.V. 
Onafhankelijk voorzitter van bestuur Juridische Hogeschool Avans-Fontys
Lid van Bestuur Stichting VandenEnde Foundation
Lid van Bestuur Stichting DeLaMar Theater


Merlijn de Gruijter
Nevenfuncties Merlijn de Gruijter
Lid Raad van Toezicht Vocaal Talent Nederland
Lid Comité van Aanbeveling Haarlemse Dichtlijn


Olivier Sueur

 

Gastheren en -vrouwen
Christiaan den Dekker
Frieda Gustavs
Ruben Timmer
Rosalie Zwart
Gerline van Lieburg
Wim Koevoets
Anna Niessen
Heidi de Wit
Suzanne Ossewaarde
Karin Austmann
Nicky Wunderlich
Henk Mos
Elly Albers
Geja Broers 
Sophie Dinglinger
Frea van de Lavoir
Fons van Raak
Anke van der Stelt
Cees van der Stelt
Eeltje Hoekstra
Eline Langejan

 

Op de hoogte blijven? Ontvang maandelijks concertinformatie, filmpjes, nieuws en meer…