Organisatie

Tido Visser, algemeen directeur

info@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3020

 

Janneke Godschalk, zakelijk leider

janneke.godschalk@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Annelot Rijkaart, productieleider

annelot.rijkaart@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 23

 

Sanne van den Brink, relatiemanager

sanne.vandenbrink@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Minke van der Stelt, officemanager

minke.vanderstelt@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Pauline Hunse, marketingmanager

pauline.hunse@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Lizet Spijker, coördinator educatie

lizet.spijker@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 20

 

Margriet Stok, relatiemedewerker

margriet.stok@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 3024

 

Iris van ’t Veer, bibliothecaris

iris.vantveer@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 26

 

 Jasper Schweppe, artistiek coördinator

jasper.schweppe@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 25

 

Nicky Wunderlich, stagiaire marketing

publiciteit@nederlandskamerkoor.nl | tel: 030 – 230 30 22

 

Jan ZWJan Mevius, vrijwilliger

 

 

Raad van Toezicht

Julienne Straatman, voorzitter

 

 

Huibrecht Bos

 

 

Saskia Laseur

 

 

Olivier Sueur

 

 

Gastheren en -vrouwen

Jeroen Berg
Christiaan den Dekker
Frieda Gustavs
Erik Laarman
Kirsten Pennings
Eva Terpstra
Ruben Timmer
Rosalie Zwart
Gerline van Lieburg
Wim Koevoets
Anna Niessen
Heidi de Wit
Suzanne Ossewaarde
Karin Austmann

Op de hoogte blijven? Ontvang maandelijks concertinformatie, filmpjes, nieuws en meer…